Czarny Kot

Na zdjęciach poniżej jest mój kot – Brysia. Bardzo miłe, grzeczne i mądre zwierzątko. Ukochany pupil i całkiem dobry przyjaciel. Brysia jest z nami od dwóch lat. Ma podobno 9 lat, ale tego nie wiemy na pewno. Brysia jest kotem wychodzącym z domu. Lubi polować, wdrapywać się na drzewa, siedzieć pod autami lub na ławce pod blokiem. Trochę boi się ludzi, ale i tak ma wiele wielbicieli, szczególnie wśród dzieci. Śmiejemy się ze znajomymi, że Brysia ma dwa parkingi, bo codziennie robi po nich obchód sprawdzając czy nie pałęta się po nich jakiś kot. Bo jakiś kot nie może zajmować tych parkingów. To przecież teren Brysi.
Powiem Wam szczerze: Brysia jest fajna. Lubi siedzieć u mnie na kolanach albo u swojego Pana na brzuchu. Ona jest słodka a my ją kochamy. Cieszymy się że jest z nami. Popatrzcie, czy nie jest piękna?

WP_20160820_132

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>