Moim zdaniem

W tej rubryce zamierzam być naprawdę sobą. Już się trochę tego obawiam. Bo ja, jako ja bywam nieznośna nawet dla samej siebie. A tutaj jeszcze zamierzam się sobą dzielić.

Dlatego dzielić się będę tym, co dla mnie ważne, co określa moją jakość życia, co mnie inspiruje oraz napawa optymizmem.
Mogę też podzielić się tutaj z Wami moimi obawami lub rozpocząć temat, który dla mniej samej jest na tyle nie jasny, że będę chciała Waszych opinii, żeby trochę się rozjaśniło.
Pewnie od czasu do czasu polecę Wam coś, co zwróciło moją uwagę lub mi się spodobało. Czasem zdam relację z tego, co u mnie słychać albo opowiem o swoich planach.

Sporo rzeczy mnie interesuje. Ludzie też. Szczególnie tacy, którzy ruszyli do przodu po tym, jak byli już na zakręcie. Tacy, którzy mnie zainspirowali na pewno znajdą swoje stałe miejsce.
Tak więc będę wyrażać tu swoje opinie. Z tego co przynosi mi codzienność oraz tego co motywuje mnie żeby każdego dnia ruszać w przyszłość pewnym krokiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>